İzzettin Turgut’tan Osman Ak’a ziyaret

Adana Nakliyeciler Sitesi Başkanı İzzettin Turgut ve Yönetim Kurulu Üyeleri Adana Emniyet Müdürü Osman Ak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İzzettin Turgut’tan Osman Ak’a ziyaret

Adana Emniyet Müdürü Ak’ın makamında gerçekleşen ziyarette Emniyet Müdürü Ak’a Nakliyeciler sitesi hakkında bilgi veren Turgut,  canını ortaya koyarak halkın huzuru için görev yapan polisin her zaman yanında olduklarını söyledi. Son dönemde yaşanan terör olaylarını kınayan ve şehit olan güvenlik güçlerine Allah’tan rahmet, emniyet teşkilatına ve millete başsağlığı dileyen Turgut, canı pahasına görevini icra eden güvenlik güçlerine Emniyet Müdürü Osman Ak’ın şahsında başarılar diledi.

banner625
Adana Emniyet Müdürü Osman Ak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, halkın huzuru ve güveni için yılmadan çalışmaların süreceğini tekrarladı.
Adana Emniyet Müdürü Osman AK’a yapılan ziyarete Adana Nakliyeciler Sitesi Başkanı İzzettin Turgut’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Kadir Karakuş, Başkan Vekili Mehmet Durak, Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Yağmur Katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz