Kamu Hastaneleri birliğine anlamlı ziyaret

Akamder Kamu Ziyaretlerini bir yenisine daha ekleyerek Kamu Hastaneleri Birliğini ziyaret ederek Sağlık sektörünün yatırımlarını ve gelişimlerini istişare etti.

Kamu Hastaneleri birliğine anlamlı ziyaret
banner560

Akamder; Adana Kamu Müteahhitleri Adana Kamu Hizmetleri birliğine ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Mustafa Karslıoğlu açıklamasında “Adana da önemli bir sektör olana Sağlık alanında İktidarın bölgeye büyük bir önem verdiğini, akabinde ise Yatırımlarının son yıllarda devasa boyutta olduğunu” ifade etti. Karslıoğlu “Sağlık sektörünün mihenk taşı olan hastanelerin bir bir açıldığını Çukurova hatta Akdeniz Bölgesinin Sağlıkta ana merkezi konumuna geleceğinin” altını çizerek, “bu konuda Akamder olarak gerekli desteği vermek ve konu ile alakalı istişarelerde bulunduklarını Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. İbrahim Ethem Özsoy un Adana için şans olduğunu” belirtti. Başkan Mustafa Karslıoğlu “özellikle doğrudan temin ve ihalelerde şeffaflık konusundaki kurumun hassasiyetine” vurgu yaptı.

Adana Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. İbrahim Ethem Özsoy ise “Akamder in ziyaretinden ve Sağlık sektörüne karşı ilgilerinden memnuniyetini dile getirerek işbirliklerinin devam edeceğini” belirtti. Sözlerine “Adana nın çok yakın zamanda çok önemli sağlık hizmetlerine kavuşacağını müjdeleyerek, Devletin Adana ya verdiği katkının büyük olduğunu atılım yatırım ve hizmetlerini durmadan aralıksız devam edeceğinin” müjdesini verdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER