Minik Dualar Grubu Konseri

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle düzenlenen Minik Dualar Grubu Konserinde, Grup Üyesi Çocukların Okuduğu İlahiler ve Dualar İzleyenlerin Büyük Beğenisini Topladı.

Minik Dualar Grubu Konseri


banner625

Minik Dualar Grubu, "Teşekkür Ederim Allah'ım", “Sevgili Peygamberim”, “Yemek Duası”, “Birlik Duası”, “Namaz Duası”,"Yağmur Duası","Terazi" ve "Devlet Malıdır" gibi sevilen ilahi ve duaları okuyarak büyük alkış topladı. Yoğun bir kalabalığın izlediği konserde ezgilerini seslendiren minik yorumcular dinleyicilerden büyük ilgi gördü.

Erkişi, Adanalılarla birlikte olduğunu hatırlatan Erkişi, “Bugün Çocuk Konseriyle sizlerleyiz. Çok özel zamanları yaşıyoruz. ”dedi

Dünyayı değiştiren kutlu doğum’ isimli tek perdelik tiyatro oyunu sergilendi. Şiir Mustafa Aygül’ın şiir ve sunumuyla zenginlik kattığı günde Kur'an Kursları Arası Bilgi Yarışması, İmam-Hatip Öğrencileri Arası 40 Hadis Ezberleme Yarışması, Halk Ozanları, Hitit Üniversitesi İlahiyat Fak. Prof. Dr. Osman Eğri ve Yazar Ahmet Turgut ve Prof. Dr. Mahmut Kaya konferansıyla etkinlik devam etti.

TÜYAP Adana Fuar Merkezi’ndeki program ulusal ve yerel  televizyonlardan da canlı  yayımlanmaya devam ediyor…

Kutlu Doğum etkinliklerinin yapıldığı fuar alanında gün boyu, yarışmalar, hat ve ebru sergisi ile kermes düzenlendi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2013, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz