banner641

Saraybosna'daki Kültür Etkinliğine Destek

Ceyhan Kent Konseyi , Bosna Hersek'in başkanti Saraybosna'daki tarihi Başçarşı'da düzenlenen 2. Ramazan Etkinliklerine destek sağladı.

 Saraybosna'daki Kültür Etkinliğine Destek


banner560

Etkinliğe Connetctium D.O.O. Müdürü ve Bosna Hersek İle İlişkileri Geliştirme Merkezi Mütevelli Heyeti Üyesi Ajet Arifi ile binlerce Saraybosnalı katıldı.

Ajet Arifi yaptığı açıklama; “ Saraybosna'dan bütün kardeşlerimizin geçmiş Ramazan bayramını kutlar, desteklerinden ötürü Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Alemdar Öztürk'e teşekkür ederiz” dedi.

Bu etkinliği düzenlenmesine vesile olan Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Alemdar ÖZTÜRK, yaptığı açıklamada; “ kardeş, dost Saraybosna'da böyle bir etkinliğe vesile olmaktan ziyadesiyle mutlu olduk. Osmanlı kültürünün hatırlatılması ve yaşatılması noktasında ata yadigarı olan Saraybosna'ya hep beraber sahip çıktık.

Böyle bir etkinliği, adı da mimarisi de Osmanlı'yla özdeş olan meşhur tarihi Başçarşı'da düzenlemek etkinliği daha da anlamlı kıldı. Connetctium D.O.O. Müdürü ve Bosna Hersek İle İlişkileri Geliştirme Merkezi Mütevelli Heyeti Üyesi kardeşimiz Ajet Arifi'ye ve Saraybosnalı kardeşlerimize teşekkür ederiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2013, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640