banner654

Siroz’a doğal çözüm

Şifalı bitkiler üzerine 20 yıla yakın araştırma ve çalışmalar yapan Tayyar Aytekin (Lokman Hekim Tayyar) edindiği bilgi ve birikimleriyle, başta Siroz olmak üzere Hepatit-B gibi bir çok hastalığı yendiğini söyledi.

Siroz’a doğal çözüm

Adana’nın Pozantı İlçesi’nde ‘Lokman Hekim Tayyar’ adıyla hizmet veren Tayyar Aytekin, şunları söyledi:
“Bana müracaat eden hastaların öncelikle, birinci kan tahlili raporunu istiyorum, daha sonra bu rapora göre bitkilerden karışım yaparak tedaviye başlıyorum. Bir süre sonra hasta olan kişi tekrar hastaneye giderek ikinci kan tahlili raporunu alıyor. Hasta, söz konusu hastalığının benim yaptığım bitkisel ilaçlarla geçtiğini kendi gözleriyle görüyor. Başta Siroz ve Hepatit
A-B hastalığı olan kişiler, tamamen doğadan topladığım bitkilerden yaptığım karışımları kullanarak bu hastalıklardan kurtuldular. Sadece bu hastalıklar değil, Ürik asit, Mide ülseri, Astım, Bronşit, Safra kesesi, karaciğer yağlanması ve Kemik erimesi gibi bir çok hastalıkta uyguladığım bitkisel tedavinin olumlu olduğu ve kişilerin bu hastalıklardan tamamen arındığını, yine hastaneden aldığı ikinci kan tahlili raporu ile ispatlıyorlar.”

Türkiye’nin dört bir yanından kendisine ulaşan hastaların olduğunu da ifaden Tayyar Aytekin, “Bu tür rahatsızlıkları olanlar bana 0 543 327 52 99 ile 0 538 644 77 13 no lu telefon ulaşabilirler” diye konuştu.

banner625
Tayyar Aytekin’in hazırladığı bitkisel karışımlarla şifa bulan bazı hastalar, hastalıklarını ve iyileşme süreçlerini ise, şöyle anlattılar;

Ali Eren: Benim fıtık rahatsızlığım vardı, Niğde’ye doktora gittim. Birinci tahlilimde hepatit B’nin siroza çevirmek üzere olduğu göründüğü için doktorlar beni Kayseri’ye havale ettiler. Kayseri’de doktor karaciğerimden parça alınması gerektiğini söyleyip bana randevu verdi.Köyüme döndüğümde Lokman Hekim Tayyar’a gittim ve o da tahlillerimi inceleyip bana bitkisel ilaçlar yaptı. İlaçları kullanıp bittikten sonra tekrar doktora gittim ve o gün doktor bana bende hiçbir şekilde Hepatit B virüsünün kalmadığını söyledi. Şimdi kendimi çok iyi hissediyorum, tekrar eski sağlığıma kavuştum. Rahatsızlığımın geçtiğine dair bütün tıbbi raporlarım elimde bulunuyor.

Ahmet Eryılmaz: Bende 2009 yılında prostat çıktı. Bununla birlikte tahlillerimle birlikte Lokman Hekim Tayyar’a gittim ve bana bitkisel ilaçlar yaptı. Bu bitkisel ilaçları 25 gün kullandım ve bu kadar kısa zamanda bende prostat hastalığıma dair hiçbir buluntu kalmadı. Hastalığım geçtiğine dair tahlil sonuçlarım hala saklıyorum.

Eyüp Çalık: Kızılay’a kan vermeye gittiğimde kan değerimin düşük çıktı. Bunun yanında bende ara sıra baş dönmesi oluyordu. Lokman Hekim Tayyar’ın hazırladığı bitkisel karışımlar sonucunda şimdi çok iyiyim. Halen kullanıyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer
Zafer - 3 yıl Önce

Iyi aksamlar tayyar bey babam 4 aydır siroz hastası. yaklaşık 8 yildirda hepatit b kalp krizi geçirdi baypasli 2002 oldu baypas ameliyatını ve 30 yıldır şeker hastalığı var şimdi bu siroz hastalığı la karın bölgesinde büyük şişti doktor suyu alalım diyor pazartesi alacak ve şuan hastanede tedavi görüyor bana ne önerirsiniz

nilay kartal
nilay kartal - 3 yıl Önce

Tayyar bey kolay gelsin babam siroz hastasi 7 aydir karninda su var ve ilaclar etki gostermiyor. Nefes darligi oluyo suan hastanede bana yardimci olabilirmisiniz acillll..

hayati
hayati - 3 yıl Önce

Tayyar bey babam siroz hastalığına yakalandi karaciger su an her hangi bir su toplama olmuyor.karninda hafif sisme var. sigara alkol hayatı boyunca ağzına vurmadı..yardiminizi bekliyorum.şehir kayseri..

Özgül durmuş
Özgül durmuş - 3 yıl Önce

Kanda iltihabı var néden olabilir

Musa durmuş
Musa durmuş - 3 yıl Önce

Bronşit var ne yapmam gerekiyor

Suat Akkuş
Suat Akkuş - 9 ay Önce

Sizden medet uman insanlara neden cevap vermemişsiniz Tayyar bey?

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz