Soner Çetin'den bayramlaşma ve işçiye müjde

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ramazan Bayramı öncesinde belediye personeliyle bayramlaştı.

Soner Çetin'den bayramlaşma ve işçiye müjde
banner560

Hizmet binasındaki belediye çalışanları ile başkanlık makamında düzenlenen törende bayramlaşan Başkan Soner Çetin, personelinin tek tek elini sıkarak sağlık, barış ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu. Temizlik ve park bahçeler çalışanlarını ise şantiyede ziyaret ederek bayramlarını kutlayan Çetin, “Sizlerle en son bayramlaşmamızda, 2017 yılının ilk yarısı bitmeden sahada çalışan emekçi arkadaşlarımın maaşlarında bir iyileştirme yapacağımızın sözünü vermiştim. Şimdi bu sözü yerine getirmiş olmanın vicdanı rahatlığı ve mutluluğu içerisinde sizinle bayramlaşıyorum” dedi.

 MAKAMDA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Ramazan bayramı öncesi son iş gününde belediye personeliyle bayramlaştı. Çukurova Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen bayramlaşma töreninde Başkan Soner Çetin ile birlikte başkan yardımcıları, bürokratlar ve meclis üyeleri de hazır bulundu. Başkan Çetin, personeliyle tek tek tokalaşarak iyi bayramlar diledi. Çetin, bazı birimlerin toplu fotoğraf çektirme talebini de kırmadı.

 “EN KUTSAL GÖREVİ SİZ YAPIYORSUNUZ”

 Makamdaki bayramlaşma töreninin ardından saha işçileriyle bayramlaşmak için şantiyelere giden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Sahada çalışan tüm işçilerimize bugüne kadarki fedakar çalışmaları için teşekkür ediyorum. Benim için en kutsal görevi siz değerli emekçi kardeşlerim yapıyor. Sabahın en erken saatlerinden güne başlayıp gece yarısına kadar ideallerimizin ve halka hizmet etmenin peşinde koşuyoruz. Tabii ben ne kadar çalışırsam çalışayım siz değerli emekçi kardeşlerimin çalışmaları beni yüceltiyor.  Belediyenin yükünü sizler çekiyorsunuz” dedi.

“SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRDİK”

 Sahada çalışan işçilerin maaşlarına yüzde 15 iyileştirme zammı sözünü yerine getirdiklerini ifade eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Sizlerle en son bayramlaşmamızda 2017 yılının ilk yarısı bitmeden sahada çalışan emekçi arkadaşlarımın maaşlarında bir iyileştirme yapacağımızın sözünü vermiştim. Şimdi bu sözü yerine getirmiş olmanın vicdanı rahatlığı ve mutluluğu içerisinde sizinle bayramlaşıyorum. Emek harcayan, ter döken, belediyeciliğin ana işlerinde sahada görev yapan siz değerli arkadaşlarımın maaşlarında yüzde 15 iyileştirme yaptık. Bütün çabalarınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Çetin, işçilerle teker teker tokalaşarak Ramazan Bayramlarını kutladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER