Soner Çetin’den hayvanseverler Araç Desteği

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin; sokak hayvanları için düzenli besleme yapan hayvan sever STK ve gönüllülere klimalı otobüs desteği verdi.

Soner Çetin’den hayvanseverler Araç Desteği

Adana’da her hafta sonu gerçekleşen ve binlerce sokak hayvanın beslenmesi için yapılan etkinlikler için araç ihtiyacı olan gönüllü hayvan severlere düzenli olarak araç desteği sunan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in bu anlamlı desteği, hayvan severler tarafından sevinçle karşılandı.

banner625
Belediye Başkanı Soner Çetin ve Başkan Yardımcısı İsmail Özgen’e hayvan hakları mücadelesine verdiği destekten dolayı teşekkür eden STK ve gönüllü hayvan sever temsilcileri; bu güne kadar beslemelerde araç konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşadıklarını; ancak yapılan görüşmeler sonrası Çukurova Belediyesinin düzenli araç desteği ile binlerce sokak hayvanına yardım eli uzattıklarını belirttiler.

Bu anlamlı desteğin diğer Belediyeler örnek olması gerektiğini söyleyen hayvan severler; Çukurova Belediyesinin duyarlılığı ile besleme çalışmalarının düzenli olarak devam edeceğini dile getirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz