Sözütek'ten gençlere çok önemli çağrı

Adana ESOB ile Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Cumhuriyetimizin 93’üncü Kuruluş Yıldönümü’nü yayınladığı mesajla kutlarken, tüm esnaf ve sanatkârlar ile vatandaşları, ev, araç ve işyerlerine bayrak asmaya çağırdı.

Sözütek'ten gençlere çok önemli çağrı
banner560

Ulu Önder Atatürk’ün, Cumhuriyeti kurarken özgür, mutlu, gelişmiş ve çağdaş bir Türkiye’yi hedef gösterdiğini belirten Birlik Başkanı Sözütek,  “Toplumumuzun ve özellikle genç nesillerin Atatürk’ü ve Cumhuriyetimizi daha iyi anlamasına katkıda bulunmak en önemli görevimiz olmalıdır. Yeni nesile Atatürk’ü iyi anlatmak için bu çabayı göstermeliyiz” dedi. 

banner595
Başkan Sözütek, ülkemiz için büyük önemi olan bu tarihi günde esnaf ve sanatkarların da  Atatürk ve Cumhuriyetimize yakışır davranış içinde olmasını arzu ettiğini belirterek, şöyle dedi:
“Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin yaşatılması, Türkiye’nin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşması için çok çaba göstermek gerekiyor. Atatürk, tek yol göstericimizdir. Bu nedenle tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşların olduğu gibi esnaf ve sanatkârlarımız ile duyarlı vatandaşlarımızın da Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına destek amacıyla ev ve iş yerleri ile araçlarını, standart ölçülerdeki Türk bayraklarıyla donatmalarını istiyoruz.  Bu vesileyle, Adana Esnaf ve Sanatkârları olarak büyük günün 93. yıldönümünde, vatan toprakları için canını, kanını veren aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyor, tüm esnaf ve sanatkârlarımız ile vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580