SP'den Sözütek'e ziyaret

Saadet Partisi (SP) Adana Milletvekili Adayları, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni (Adana ESOB) ziyaret ederek, seçim çalışmalarını anlattılar, 1 Kasım 2015 Seçimleri için esnaf desteği istediler.

SP'den Sözütek'e ziyaret

Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek ile Başkan Vekili Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi İlhami Uygunsözlü ile esnaf odası başkanları tarafından karşılanan SP Adana Milletvekili Adayları Çelebi Keyhıdır, Fikret Çam, Cuma Şahin ve Mustafa Çakılarıs, Saadet Partisi'nin Merhum Genel Başkan Necmettin Erbakan döneminde yaptığı hizmetlerin halkın her kesimi tarafından unutulmadığını belirterek, "Biz de aynı çizgide, aynı yolda, aynı aşk ve şevkle hizmet için aday olduk. Bu iktidarın alternatifi Saadet Partisi'dir. Anti emperyalist projeler bizde var. Bu ülkeyi ABD güdümünden ve AVM'lerden kurtarmak zorundayız. Sayın Erbakan hocamız da böyle düşünüyordu. Siyaset toplumun her kesimi için yapılır. Cumhurbaşkanı siyaset yapmamalı"dediler.

 

Birlik Başkanı Nihat Sözütek de, Adana ESOB olarak tüm siyasilere eşit mesafede durduklarını ve ülkemizin için proje geliştiren, hizmet amaçlayan herkese başarı dilediklerini belirterek, "Sizlere de TBMM yolundaki çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Allah gönlünüze göre versin. Hayırlısı neyse o olsun. Elbette merhum Erbakan döneminde güzel işler de yapıldı. İnşallah sizler de vekil olunca, aynı başarıyı gösterirsiniz"diyerek uğurladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2015, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz