Tufanbeyli'de sathi asfalt çalışması

Tufanbeyli Belediyesi, ilçeye bağlı köy iken yasayla mahalle statüsüne kavuşan yerleşim birimlerinin ilçe belediyesi sorumluluğundaki yollarında sathi asfalt çalışması başlattı.

Tufanbeyli'de sathi asfalt çalışması
banner560

Çetin geçen kış mevsiminde yoğunluklu olarak karla mücadele eden ve il merkezine en uzak ilçe olan Tufanbeyli İlçe Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte başlattığı bakım, onarım ve yol genişletme çalışmalarının ardından sathi asfalt çalışmasına geçti. İlçeye bağlı Güzelim ve Damlalı mahallelerinden asfalt çalışmasına başlayan Tufanbeyli Belediyesi ekipleri, diğer mahalle yollarında zemin hazırlığı çalışmalarına da aralıksız devam ediyor.

'HEM YOLLARA HEM DE GÖNÜLLERE DOKUNUYORUZ'


Yeni yapılan yollarda vatandaşlarla birlikte yürüyüp, iş makinalarına binerek çalışmaları inceleyen Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, "Bu sezon sathi asfalt kaplama çalışmalarımıza Güzelim ve Damlalı mahallemizden başladık. Allah'ın izniyle altyapı çalışması tamamlamış tüm mahallelerimizde yol yapım çalışması yapacağız. Belediyemiz sorumluluğunda olan tüm yollarımız sathi asfalt kaplama ile yapılacak. Vatandaşlarımız tozdan ve çamurdan kurtulacak. Ayrıca ilçe merkezinde de belediyemiz sorumluluğunda olan sokaklarda kilit parke ve asfalt çalışmalarımıza başlayacağız.
Çıkmış olduğumuz bu hizmet yolunda, hem yollara, hem de gönüllere dokunmaya devam edeceğiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER