Vali Demirtaş, Enerji-Sa Yetkilileri İle görüştü "kesintiler son bulsun" dedi

Vali Mahmut Demirtaş, Enerji-Sa Toroslar EDAŞ Adana Bölge Müdürü Mehmet Bektaş ve Enerji-Sa Perakende ve Dağıtım Şirketleri Bölge yetkilileri ile makamında bir araya geldi.

Vali Demirtaş, Enerji-Sa Yetkilileri İle görüştü "kesintiler son bulsun" dedi
banner560

Enerji-Sa Toroslar EDAŞ yetkilerinden, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Demirtaş,  Adana’daki hizmetlerin en iyi ve sorunsuz şekilde sürdürülebilmesi için yapılması gereken çalışmalara ilişkin de görüş alışverişinde bulundu.
 
Özel Sektör, Üstlendiği Sorumluluğu En İyi Şekilde Yerine Getirmeye Özen Göstermeli
 Dosya halinde dile getirilen tespitler ile verilen bilgileri dikkatle inceleyen Vali Demirtaş, enerji konusunda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için kamu kurum ve kuruluşları olarak üzerlerine düşen tüm görevleri en iyi ve hızlı şekilde yerine getirmeye kararlı olduklarını ifade etti. Vali Mahmut Demirtaş, bu konuda özel sektör temsilcilerinin de üstlendikleri sorumlulukları en başarılı şekilde yerine getirmeleri gerektiğine dikkat çekti.
 

banner595
Elektrik Kesintileri Tamamen Son Bulmalı
 Vali Demirtaş’ın, Enerji-Sa Perakende ve Dağıtım Şirketleri Bölge Yetkilileri ile buluşmasında, Adana ve bölgenin enerjideki genel durumu ve ihtiyacı ile yapılan yatırımlar hakkında değerlendirmeler yapılırken,  özellikle zaman zaman gerçekleştirilen ve vatandaşların şikayetlerine neden olan elektrik kesintilerinin tamamen son bulması için gerekli alt ve üs yapı çalışmalarının titizlikle ele alınmasının önemine vurgu yapıldı.
 
Vali Demirtaş, “Vatandaşa Hizmet Noktasında Özel Sektörle Diyaloğumuzu Titizlikle Sürdüreceğiz”
Enerji-Sa Toroslar EDAŞ Adana Bölge Müdürü Mehmet Bektaş ve Enerji-Sa Perakende ve Dağıtım Şirketleri Bölge yetkililerine, verdikleri bilgiler ve gerçekleştirdikleri çalışmalardan dolayı teşekkür eden Vali Mahmut Demirtaş, kamu kurum ve kuruluşları olarak vatandaşların memnuniyetinin sağlanması açısından özel sektör temsilcileriyle daima diyalog içinde olmayı sürdüreceklerini ifade etti. 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580