banner676

Vali Demirtaş Sarıçam'da incelemede bulundu

Vali Mahmut Demirtaş, Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ ve Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Vali Demirtaş Sarıçam'da incelemede bulundu

İlçenin genel durumu ve yapısı hakkında Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Kayhan ve Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’dan bilgi alan Vali Demirtaş, vatandaşın memnuniyetini sağlamaya yönelik tüm projelere destek olacaklarını söyledi.
Vali Demirtaş, “Asli görevimiz vatandaşa hizmet” anlayışının hâkimiyetiyle; "Kamu ve yerel yöneticilerimiz ile birlikte, gece gündüz demeden vatandaşlarımıza hizmet etmek için çalışmalıyız” dedi.

banner625
Eğitim ve sağlık hizmetleri gibi en temel insan haklarının vatandaşa iyi bir şeklide verilebilmesi için tüm kurumların görevini en iyi bir şekilde yapması gerektiğini vurgulayan Vali Demirtaş, "Kamu görevlilerimiz hiçbir sorun karşısında yılmadan, vatandaşa hizmet noktasında görevlerini iyi şekilde yapmaya devam etmelidir. Tüm kamu görevlilerimize bugüne kadar yaptığı hizmetten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Vali Demirtaş’ın ziyareti, Sarıçam İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nda incelemede bulunması ve ilçenin genel asayiş durumu hakkında bilgi almasının ardından son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz