Vali Demirtaş'tan Muhtarlara ziyaret

Vali Mahmut Demirtaş, Tüm Muhtarlar Derneği ve Türkiye Muhtarlar Derneği Adana Şube’ni ziyaret etti.

Vali Demirtaş'tan Muhtarlara ziyaret

İlk olarak Seyhan İlçesi Kayalıbağ Mahallesi’nde bulunan Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Ata Ürün ve dernek üyesi muhtarlar​ı ziyaret eden Vali Mahmut Demirtaş, yapılan çalışmalar, mahallenin sorunları ve vatandaşların talep ve beklentileri dinledi.
 
Kayalıbağ Mahallesi Muhtarı Ata Ürün’den, mahallenin durumu hakkında ayrıntılı bilgiler alan Vali Demirtaş, Adana’nın en eski mahallelerinden olan ve tarihi Tepebağ Evleri’nin yanı sıra bir çok tarihi yapıya ev sahipliği yapan Kayalıbağ Mahallesi’nin tarihi yapısının korunarak, kentin simge bir turizm merkezi olması için çaba gösterdiklerini söyledi.
 
Mahalle Muhtarı Ata Ürün ve muhtarlık görevlileri ile vatandaşların dile getirdikleri sıkıntıların takipçisi olacağını, muhtar ve vatandaş ziyaretlerini sıkça gerçekleştirmeye devam edeceğini ifade eden Vali Demirtaş, ziyareti vesilesiyle devlet ve vatandaş arasında köprü vazifesi gören tüm muhtar camiasına teşekkür etti. 
 
Vali Mahmut Demirtaş, daha sonra Yüreğir İlçesi Akdeniz Mahallesi’nde bulunan Türkiye Muhtarlar Derneği Adana Şube Başkanı Muhtar Kamil Sakar ve dernek üyesi muhtarlarla bir araya geldi.

banner625
 
Akdeniz Mahallesi Muhtarı Kamil Sakar’dan mahallenin genel durumu ve sorunları hakkında bilgiler alan Vali Demirtaş, eksikliklerin giderilmesi noktasında ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.
 
Muhtar Kamil Sakar ve muhtarlık görevlileri, Vali Mahmut Demirtaş’a sıkça gerçekleştirdiği ziyaretlerinden ve sorunların çözümlenmesi yolunda gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür etti. 
 
Vali Mahmut Demirtaş’ın muhtarları ziyaretinde Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel ve Seyhan İlçe Kaymakamı Şenol Bozacıoğlu da, hazır bulundu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz