Vali Demirtaş,Doğankent Kışla Mahallesinde

Mahalle muhtarları ve vatandaş buluşmalarını aralıksız olarak sürdüren Vali Mahmut Demirtaş, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel ile birlikte Yüreğir Doğankent Kışla Mahallesi Muhtarı Selahattin Yiğit ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Vali Demirtaş,Doğankent Kışla Mahallesinde

Mahalle Muhtarı Selahattin Yiğit’ten, mahallenin genel durumu hakkında bilgi alan Vali Mahmut Demirtaş, sorunların titizlikle takip edilip, ivedilikle çözümlenmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

banner625
Mahalle muhtarı Selahattin Yiğit ile vatandaşlar, mahallelerindeki çeşitli eksikliklerin giderilmesi ve taleplerinin yerine getirilmesi için Vali Mahmut Demirtaş’tan destek istedi.

Vali Demirtaş ise yaptığı konuşmada, muhtarlar ve vatandaşlarla sık sık buluşmasındaki amacın, sorunları bizzat vatandaşlardan dinlemek ve çözüm yolları üretmek olduğunu ifade etti. Vali Demirtaş, kendisine iletilen eksikliklerin giderilmesi için ilgili kurum ve kuruluşlar nezdinde gerekli talimatları vereceğini ve takipçisi olacağını sözlerine ekledi.


Daha sonra Vali Mahmut Demirtaş, Doğankent Selahaddin Eyyubi Camii’nde taziyeleri kabul eden bir vatandaşa da taziyelerini bildirdi ve okunan Kur’an-ı Kerim ile yapılan duaların ardından Allah’tan rahmet diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz