Vali Demirtaş’tan Şehit Ailelerine Taziye Ziyareti

Vali Mahmut Demirtaş, Hakkari'nin Çukurca İlçesi’nde terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Piyade Uzman Çavuşlar Hulusi Emre Dilci ve Murat Demirci’nin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

Vali Demirtaş’tan Şehit Ailelerine Taziye Ziyareti
banner560

İlk olarak Şehit Piyade Uzman Çavuş Hulusi Emre Dilci’nin Seyhan İlçesi 2000 Evler Mahallesi’nde ikamet eden şehit ailesini ziyaret eden Vali Demirtaş, daha sonra Şehit Piyade Uzman Çavuş Murat Demirci’nin Sarıçam İlçesi Yeşiltepe Mahallesi’ndeki ailesini ziyaret etti.
İl Müftüsü Arif Gökce’nin taziye çadırında okuduğu Kur’an-ı Kerim ve duaların ardından Vali Demirtaş, şehit Dilci ve Demirci ailelerine taziyede bulunarak Allah’tan sabır diledi.

Vali Demirtaş, terörün amacının ümitsizlik ve korku vermek olduğunu vurgulayarak, hiçbir surette terörün başarılı olmayacağını belirterek “Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı yapılan ve son günlerde artan terör saldırıları asla amacına ulaşamayacaktır. Bütün bu hain saldırılara rağmen yüce milletimiz kararlı yürekli ve korkusuz dimdik ayaktadır” dedi.
“Milletimizin birlik ve beraberliği hiç kimse bozamadı asla da bozamayacaktır” diyen Vali Demirtaş, birlik ve beraberliğin devam ettiği sürece terörün amacına ulaşamayacağını dile getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner569