banner654

Yüreğir'de Camiler pırıl pırıl

Yüreğir Belediyesi ekipleri ilçede bulunan tüm camilerin iç ve çevre temizliği ile genel bakım çalışmalarını periyodik olarak yapıyor.

Yüreğir'de Camiler pırıl pırıl

Camileri dip bucak temizleyen ekipler vatandaşların huzur içerisinde ibadetlerini yapmaları için gayretle çalışıyor. Yüreğir Belediyesi özel olarak oluşturduğu cami temizliği ekipleri ile Yüreğir'e bağlı mahalle ve köylerde bulunan bütün camilerin genel temizliğini düzenli olarak yapıyor. Vatandaşların ibadetlerini huzur içerisinde yapmaları için özenle çalışan ekipler camilerin avizelerini, mihrap ve minberini belediyeden sağlanan temizlik malzemesi ve araç gereçleriyle pırıl pırıl yapılıyor.Yüreğir Belediyesi'nin cami temizliği hizmeti vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

BAŞKAN ÇELİKCAN: “HALKIMIZIN HER ALANDA İHTİYAÇLARINI GİDERMEK VAZİFEMİZDİR"
Yüce dinimiz İslam’ın maddi ve manevi temizliğe çok önem verdiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 'Vatandaşlarımızın camilerimizde ibadetlerini huzur içerisinde ifa etmelerini sağlamak için kurduğumuz cami temizliği ekibimiz göreve geldiğimiz günden bu yana çalışmalarını hiç aksatmadan sürdürüyor.Halkımızın her alanda ihtiyaç duyduğu hizmeti vermek vazifemizdir. Camilerimizde zaman içersinde, hava şartları ve kullanıma bağlı olarak temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Ekiplerimiz de bu hizmetimizi büyük bir özen titizlikle yürütüyor." şeklinde konuştu.

banner625
Uygulamadan memnun olan cami cemaati ise Başkan Çelikcan ve temizlik ekiplerine memnuniyetlerini belirttiler...


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz