banner641

Zaimoğlu'ndan teşekkür

Ziyapaşa Bulvarı Geliştirme ve Koruma Derneği Başkanı Tayyar Zaimoğlu, Adana’nın en prestijli bölgelerinden birisi olan Ziyapaşa Bulvarı’nda cazibe alanlarının büyüdüğünü, bunun da hem bölgedeki işletme sahipleri hem de Adana halkı açısından memnuniyet verici olduğunu kaydetti.

Zaimoğlu'ndan teşekkür

banner560

Bugüne kadar Ziyapaşa Bulvarı’nda özellikle alt ve üst yapı konusunda Büyükşehir Belediyesi’nin örnek ve çağdaş uygulamalar sergilediğini kaydeden Tayyar Zaimoğlu, “Öncelikle kent estetiği açısından son derece görkemli olan bu hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Sayın Zihni Aldırmaz’a teşekkür ediyoruz. Sayın Başkan’ın direktifleri ile şimdi de Mithat Saraçoğlu Caddesi’nde yine bölgemiz ve kentimiz açısından son derece çağdaş bir çalışma yapıldığına tanık oluyoruz. Bu caddede özellikle genişletilen yaya kaldırımları sayesinde daha keyifli ve rahat gezme alanları oluşacak. Daha önce de Şinasi Efendi Caddesi’nde yapılan uygulamayı da gözönüne aldığımızda; Ziyapaşa Bulvarı, çevresinde oluşan bu cazibe merkezleri ile büyümeye devam ediyor.

Atatürk Caddesi ve Gazipaşa Bulvarı’nda yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar da tamamlandığında, kent merkezinde çok keyifli bir ortam yaratılmış olacak. Bütün bu güzelliklerin oluşmasında büyük emekleri olan başta Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilimiz Sayın Zihni Aldırmaz ve belediye ekiplerimize tekrar teşekkür ediyoruz. Artık Adanalılar olarak, kent dışından gelen misafirlerimizi gönül rahatlığı ve gururla gezdireceğimiz alanlarımız oldu. Ziyapaşa Bulvarı ve çevresinde yaratılan bu sinerji, Atatürk Caddesi ve Gazipaşa Bulvarı’nı da olumlu yönde etkileyecek ve şehrimizin bu üç güzide bulvarı da cazibe merkezi haline gelecektir” diye konuştu..

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2013, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640