Adanalı geline Giresunlu damat

Gazeteci İnci Yılmaztürk’ün kızı aile arasında yapılan nişan töreni ile evliliğe ilk adımı attı

Adanalı geline Giresunlu damat

Çukurova Yorum Gazetesi İmtiyaz Sahibi Çiğdem Çeliköz’ün ablası, gazeteci İnci Yılmaztürk’ün kızı Sinem Çeliköz, Demirkılıç Ailesi’nin biricik oğulları Olcay ile evliliğe ilk adımı attı.
Aile arasında sade bir törenle yapılan nişan merasiminde genç çiftlerin yüzüklerini Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Patır taktı.
İlk kızını nişanlamanın heyecanını yaşayan Yılmaztürk, genç çiftlere mutluluklar diledi. Devlet memuru olan Olcay Demirkılıç ve Anaokulu Öğretmeni olan Sinem Çeliköz’ün mutlulukları gözlerinden okunurken, çiftlerin yakın akrabaları da bu mutluluğa ortak oldu.


banner625
Sinem Çeliköz’ün dedesi Ertuğrul Yılmaztürk ve babaannesi Süheyla Çeliköz de ilk torunları istenirken hem duygulandı, hem de onurlandılar.
Gelin Sinem Çeliköz’ün  çocukluk yıllarını hatırlatan Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Patır nişan yüzüklerini takarken mutlu olduğunu ifade ederek, ‘Yıllar ne kadar çabuk geçse de Sinem kızımı hep çocuk olarak hatırlayacağım. Çünkü çocuklar ne kadar büyüse de bizim gözümüzde hep çocuk kalıyor. Gençlerin yüzüklerini takarken oldukça mutlu oldum. Her iki aileye ve genç çiftlerimize ömür boyu mutluluklar dilerim.’dedi.


Sinem ve Olcay çifti yüzüklerin takılmasının ardından, yakınlarının ellerini öptü, ağızları hep tatlı kalsın diye, birbirlerine tatlı ikram ettiler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz