banner654

En Mutlu Günlerinde Acılara Duyarsız Kalmadılar…

CHP’li Seyhan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tunç’un oğlu İzzet Tunç hayatını Fidan Tunç ile birleştirirken düğünde Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeni ile müzik yayını yapılmadı.

En Mutlu Günlerinde Acılara Duyarsız Kalmadılar…

Seyhan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tunç’un Oğlu İzzet Tunç Sular Vip’te düzenlen törenle hayatını Fidan Tunç ile birleştirdi. Düğün töreninde siyaset, iş ve medya dünyasından isimlerde katıldı.  Düğünde Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeni ile müzik yayını yapılmazken Tunç ailesinin bu tavrı davetliler tarafından son derece olumlu karşılandı.

 

NİKÂHI BAŞKAN KARALAR KIYDI

Genç çifti sevenlerinin yalnız bırakmadığı düğünde nikâhı Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar kıyarken nikâh şahitliğini Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin CHP Adana İl Başkanı Gökhan Yağ ile CHP Adana Milletvekilleri Aydın Uslupehlivan ve İbrahim Özdiş yaptı. Genceler bir Ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Zeydan Karalar, gecede Ankara’da yaşanan katliamda hayatını kaybedenler için duyarlılık gösterip müziksiz düğün yapmayı tercih eden Mustafa Tunç’u tebrik etti. Başkan Karalar, “3 gün önce Ankara’da bir katliam yaşandı. Düğünü iptal etmedi ama müziksiz yaptı. Duvarda yastayış pankartı asmış. Kendisini bu anlayışlı davranışından ötürü kutluyorum. Mustafa gibi bir kardeşimizi tanıdığım için çok mutluyum” ifadelerine yer verdikten sonra evlilik cüzdanını teslim etmesi için İl Başkanı Gökhan Yağ’a verdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz