banner654

Karalar nikah kıydı Sözütek şahit oldu

Adana ESOB'a bağlı Adana Elbise ve Eski Eşya Alıcı - Satıcıları Esnaf Odası Gene Sekreteri Ümran Çekin, görkemli törenle yapılan düğünde Murat Yasul ile hayatını birleştirdi.

Karalar nikah kıydı Sözütek şahit oldu

Ümran Çekin - Murat Yasul çifti için önce Villa Düğün Salonu'nda kına merasimi, bir gün sonra da aynı yerde nikah ve düğün merasimi yapıldı.

Yüksel - Mustafa Çekin'in güzel kızı Ümran Çekin ile Nevin - Selami Yasul çiftinin yakışıklı oğlu Murat Yasul'u en mutlu günlerinde Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Birlik Başkan Vekili Mustafa Göktaş ile genç çiftin iş arkadaşları, aile yakınları ve dostları da yalnız bırakmadı.  Oda Başkanı Ahmet Gökçe de, genç çifte çiçek ve hediye göndererek tebrik etti.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ümran - Murat Yasul çiftinin nikahını kıyarken, bir ömür mutluluk dilerken,nikah şahitliğini yapan ESOB Başkanı Sözütek de, evlilik cüzdanını "Yuvayı kuran dişi kuş" misali, geline vererek saadetler diledi.  Sözütek, ülkemizdeki terör ortamının bir an evvel sona ermesi ve insanların barış ve huzur içerisinde yaşaması temennisinde de bulundu.

Nikah töreni sonrası genç çiftler, yakınları ve arkadaşlarıyla piste çıkarak gece boyuncu düğünün tadını çıkardılar.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2015, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz