Koray Avcı 3 Aralık'da Sular Vip Adana Sahnesinde

Getirdiği ünlü isimlerle Adana'ya muhteşem konserler sunan Sular Vip, 3 Aralık Cumartesi günü Sesi Gülen Adam, Koray Avcıyı Adanalı hayranları ile buluşturuyor.

Koray Avcı 3 Aralık'da Sular Vip Adana Sahnesinde
banner560

Volkan Konak, Hakan Altun, Serkan Kaya, Bülent Ersoy gibi Türkiye'nin starlarını Adanalılar ile buluşturan Sular Vip bir birinden muhteşem konserleri yapmaya devam ediyor. Sular Vip Yönetim Kurulu Başkanı Enver Dalkıran, getirdikleri sanatçıların Türkiye'nin en iyileri olmalarına  ve müşterilerin en çok tercih ettiği sanatçılara yönelik organizasyonlar yaptıklarını belirtti. Dalkıran " Bizler Adanalı eğlence tutkunlarının istekleri doğrultusunda sanatçı tercihi yapıyoruz. Bu alanda uzman organizasyon ekibimiz var. İşimiz sadece getirdiğimiz sanatçı değil konser alanında da en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz. Bu anlamda yıl içerisinde 7-8 konser ile Adana da eğlence anlamında var olan bir boşluğu doldurmaya çalışıyoruz tek gala konserler ile  Aralık Cumartesi günü de Koray Avcı'yı hayranları ile buluşturacağız.

Türkiye'de ilk defa Koray Avcı oturumlu konser düzeni ile hayranları ile buluşacak konser tamamen masa düzeninde olacak. Önümüzdeki aylarda Türkiye'nin büyük starlarını getirmeye devam edeceğiz. Adana başlayan markamız bölgesel anlamda ilerleyemeye devam ederken şimdi bir Türkiye markası olma yolunda." dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2016, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner578

banner580