Sağlıklı ürün, bilinçi makyaj…

NBE Farma Kozmetik ve İlaç Sanayi’ne bağlı Jane İredale Mineral Makyaj’ın ezcacılar ve eczane uzmanlarına yönelik, NBE Health and Beauty (Sağlık ve Güzellik) Toplantısı Garden Otel’de gerçekleştirildi.

Sağlıklı ürün, bilinçi makyaj…
banner560

Marka Müdürü Mine Çapkın ve TRT programcılarından Makyaj Sanatçısı Sevil Önal’ın verdiği eğitim seminerinde hem ürünler tanıtıldı, hem de uygulamalı eğitim verildi. Dermatologların ve plastik cerrahların önerdiği, uzmanların tavsiye ettiği bir marka olan Jane İredale Mineral Makyaj ürünlerinin tanıtıldığı toplantıda, Sağlıklı Renkli Cilt Bakım Ürünü başlığıyla, interaktif seminer gerçekleştirildi.  

banner595
Firmanın Doğu ve Akdeniz Bölge Gezici Temsilcisi Makyaj Sanatçısı Senanur Demir, Jane İredale Mineral Makyaj ürünlerinin ABD Kanser Vakfı’nca onaylandığı için kuaförlerde bulunmadığını, sadece eczanelerde ve kliniklerde bulunduğunu ifade etti. Bölge Koordinatörü Aslı Uzel de, tanıtımını yaptıkları ürünlerin içindeki bir takım etken maddelerin, bazı cilt rahatsızlıklarının terdavisinde kullanıldığı ve bu yüzden, tedavide yardımcı madde olarak tanımlandığını söyledi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner591

banner580