Siyasetçileri buluşturan düğün

İYİ Parti Adana İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu Adana’nın tanınmış ailelerinden Semahat ve Levent Öndüç çiftinin güzel kızları Sude Öndüç ile oğlu Vahap Boyvadaoğlu’nun nikah törenine çok sayıda davetli katıldı.

Siyasetçileri buluşturan düğün

banner625
İYİ Parti İl ve İlçe yöneticilerinin yanı sıra, İYİ Parti Milletvekili M.Metanet Çulhaoğlu, CHP Milletvekilleri, Ayhan Barut, Orhan Sümer ve Burhanettin Bulut, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Birol Büyüköztürk ve Recai Mercimek, Millet İttifak’ı Büyükşehir Belediye Başkan Aday’ı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkan Aday’ı Soner Çetin, Yüreğir Belediye Başkan Aday’ı Kamuran Karaca, Kozan Belediye Başkan Aday’ı Musa Öztürk, Seyhan Belediye Başkan Aday’ı Akif Kemal Akay, Sarıçam Belediye Başkan Aday’ı Mehmet Koca, CHP bir önceki İl Başkanı Emrah Kozay ve CHP İl Başkan Vekili Şahin Yeter ile birlikte, bir çok sivil toplum örgütleri de katıldı.


Göktürk- Özlem Boyvadaoğlu ve Levent- Semahat Öndüç çifti çocuklarının bu mutlu gününde zaman zaman duygulu anlar yaşasalar da mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Tüm Milletvekillerinin şahitliğinde, Büyükşehir Belediye Başkan Aday’ı Zeydan Karalar, gençlerin nikahını kıyarak bir ömür boyu mutluluklar diledi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz