Ak Partili Doğru Ceyhan'da

Ak Parti Adana Milletvekili Adayı efsane başkan Abdullah Doğru seçim çalışmaları için Ceyhan'daydı.

Ak Partili Doğru Ceyhan'da

Ak Parti Milletvekili Adayı Abdullah Doğru Ceyhan'da ilk olarak Ak Parti Ceyhan ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette Ak Parti Ceyhan İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak, Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ilçe yönetim kurulu üyeleri Gökhan Osmanlı ve Ayten Ekiz, Kadın Kolları başkanı Rabia Çavdar ve Gençlik Kolları Başkanı İsmail Şahin ve belediye meclis üyeleri Özcan Özal ve Murat Yürük'de eşlik etti.

Ziyaret sonrasında Ceyhan Yaltır Caddesindeki esnaflar ile bir araya geldi. Gitti her yerde büyük bir ilgi ile karşılanan Ak Parti Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, cadde esnafına hayırlı işler dileğinde bulundu Yaltır caddesinden sonra Atatürk caddesinde esnaflar ile biraya gelen Doğru her zaman esnafın yanında olduğunu kendisinin de esnaflık yaptığını ve esnafın çektiği sıkıntıları bildiğini her zaman esnafın yanında olacağını vurguladı.

banner625

24 Haziran'a kadar gitmedik yer sıkmadık el bırakmayacaklarını dile getiren Abdullah Doğru ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
AYNUR DADALI
AYNUR DADALI - 1 yıl Önce

SAYIN BAŞKANIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İYİ RAMAZANLAR VE HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM

AYNUR DADALI
AYNUR DADALI - 1 yıl Önce

SAYIN BAŞKANIM BEN CEYHAN MESLEK YÜKSEK OKULU MUHASEBE OKUDUM 2 YILLIK BEN SİZDEN BİR İŞ İSTİYORUM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz