Ak Partili gençlerden 15 günde bin 200 üye

Ak Parti Yüreğir Gençlik Kolları mevcut üye sayılarını artırmak ve partiye yeni üyeler kazandırmak amacıyla başlattığı iki haftalık üye çalışmasında partiye 1200 yeni üye kazandırarak, kayıtları yapıldı.

Ak Partili gençlerden 15 günde bin 200 üyeYüreğir İlçe Gençlik Kolları Yönetimi olarak göreve geldikleri kısa bir dönemde yeni üye çalışmalarına hız kesmeden devam ederek teşkilatlanmalardaki en önemli başarılardan birini daha eklediklerini kaydeden Ak Parti Yüreğir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Emin Ayan,”Yaptığımız üye çalışmalarında vatandaşların partimize olan ilgilerinden çok memnunuz. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Adana’mızda da partimize katılım tüm hızıyla devam ediyor. Biz Ak Parti olarak büyük bir aileyiz. Yaptığımız üye çalışmalarında vatandaşlarımızın partimize gösterdiği ilgiden oldukça memnunuz. Üye çalışmalarımıza dün olduğu gibi bugün de hız kesmeden büyük bir azimle devam edeceğiz” diye konuştu.
banner625
Üye kayıt çalışmalarında büyük fedakârlıkların yaşandığına vurgu yapan Ayan,” Yüreğir İlçe Gençlik Kollarının çalışmalarında kendilerini yalnız bırakmayan başta Yönetim Kurulu Üyelerimiz olmak üzere emeği geçen tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Ayan, 1200 yeni üye kayıt koçanlarını İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Burak Orkun’a teslim etti.Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2013, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz