Başbuğ Türkeş Adana’da anılıyor…

Temelini Adana’da attığı MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş, düzenlenecek mevlitte dualarla anılacak. Başbuğ’un oğlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, hem mevlide katılacak hem de “Babam Türkeş” konferansı verecek.

 Başbuğ Türkeş Adana’da anılıyor…
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı Türk Dünyasının Başbuğu Alparslan Türkeş, vefatının 16. Yıldönümü münasebetiyle MHP’nin temelinin atıldığı Adana’da bir dizi etkinliklerle anılıyor.

banner625
İl Başkanı Mustafa İzgioğlu başkanlığındaki Adana teşkilatları Başbuğ Türkeş’i çeşitli etkinliklerle yad ediyor.  Türkeş, bu kapsamda MHP Yüreğir İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği mevlitte dualarla anılacak.

Yüreğir ilçesinde Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren Şahlar Müzikhol’de  yarın Salı günü saat 12.30’da düzenlenecek mevlide, MHP Ankara Milletvekili Türk Dünyası ve Uluslar Arası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Tuğrul Türkeş de iştirak edecek. Merhum Türkeş, aynı gün akşam saat 18.30’da Seyhan Kültür Merkezi’de de oğlu Tuğrul Türkeş’in “Babam Türkeş” adıyla düzenlenecek konferansta, bilinmeyen yönleriyle ilk kez anlatılacak. Her iki etkinliğe partili-partisiz vatandaşların da davetli olduğu bildirildi.

 
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2013, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz