Başkan Çetin halk günü'nde halka anlamlı mesaj

​Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği(DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, seçildiği günden bu yana aralıksız sürdürdüğü halk günü toplantılarına devam etti.

Başkan Çetin halk günü'nde halka anlamlı mesaj

Salona girişinde, Adanaspor taraftarlarının 'İzmir Marşı'  ile karşılanan Başkan Çetin, "Halkçı Başkan" sloganları eşliğinde toplantıya başladı. Eski Milli Hakem ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli de, "Cumhuriyet'e ve Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkelerine sahip çıkan Çukurova'yı kutluyorum" dedi.

SELÇUK DERELİ: ÇUKUROVA AYNI ÇANKAYA GİBİ...

Eski Milli Hakem ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli, Adana'nın kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirterek, "Çukurova İlçesi de, Cumhuriyetin ve Mustafa Kemal Atatürk'ün değerlerine, en çok sahip çıkılan ilçeler arasında. Referandumda da, siz Çukurovalılar, bunu en iyi şekilde gösterdiniz ve temsil ettiniz. Aynı Çankaya'da olduğu gibi. Biz de, Çankaya'da bu görevimizi yerine getirdik. Bizler, Ankara'yı aldık. Sizler de, Adana'da 'hayır'ı çıkararak, çok büyük bir başarıya imza attınız. Bunda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Adana'nın benim için ayrı bir önemi var. Her zaman da yakın bir şekilde takip ediyorum. Kıymetli Başkanımı ve çalışma arkadaşlarını, burada yaptığı başarılı çalışmaları nedeniyle kutluyorum ve başarılar diliyorum" diye konuştu.

ADANASPOR TARAFTARINDAN BAŞKAN ÇETİN'E SEVGİ SELİ

Orhan Kemal Kültür Merkezi'ndeki koltukları dolduran ve salona girişte, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i 'İzmir Marşı' ile karşılayan Adanaspor taraftarları, "Halkçı Başkan", "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganları attı. Taraftarlar adına konuşan Adanaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Refik Gül, " Sayın Başkanım, bugün burada, Adanaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Refik Gül olarak değil, şeffaflığınıza hayran, Çukurova'da yaşayan bir Soner Çetin sevdalısı olarak buradayım. Bizler Adanaspor'a gönül vermiş, her birimiz birer Adana sevdalısı bireyleriz. Bize ve takımımıza her zaman destek oldunuz. Bu desteklerinizi hiçbir zaman unutmayacağız. Adanaspor'a sağladığınız tesislerden taraftarlar olarak, halk olarak yararlanamıyoruz. Bu konuda bir çözüm üretmenizi bekliyoruz" dedi.
banner560
 

SONER ÇETİN "HER ZAMAN HALKTAN YANAYIM"

Taraftarların sorununu dikkatle dinleyen Başkan Soner Çetin, her zaman halkın yanında olduğunu ve halk yararına işler yaptığını belirterek, "Adanaspor ne kadar bir şirketleşmeye gitmiş olsa da, Adana halkının takımıdır. Eşini, çocuğunu, yaz kış demeden bırakarak takımına destek vermeye gidenler, hiçbir zaman bir isim için oraya gitmezler. Gönül verdikleri, sevdalı olduklarını takımı desteklemek için sahalara koşarlar, dış sahalarda takımlarını desteklerler" şeklinde konuştu.

Başkan Çetin, belediye hizmetleriyle ilgili halkı bilgilendirdikten sonra, vatandaşların sorunlarını dinledi ve sorunları not alarak, bürokratlarına bir an önce çözüme kavuşturulması için talimat verdi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner628

banner626