Cahit Öztok Adana’yı salladı

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 4. sıra Milletvekili Adayı İşadamı Cahit Öztok, Yüreğir ve Sarıçam ilçelerinden katılan çok sayıda araçla gittiği Kozan’da yaklaşık bin araçlık konvoy ile şehir turu attı ve miting yaptı

Cahit Öztok Adana’yı salladı
Milliyetçi Hareket Partisi Adana Milletvekili İşadamı Cahit Öztok, memleketi Kozan’a çıkarma yaptı. 
Kozan ilçe girişinde yaklaşık bin araçlık konvoy ile İlçe Başkanı Nihat Atlı ve beraberinde ilçe yöneticileri, Kozanlılar tarafından coşkulu şekilde karşılanan Öztok, şehir turu attı.

MHP Kozan ilçe binası önünde toplanan kabalığa seslenen MHP Adana 4. sıra Milletvekili adayı İşadamı Cahit Öztok, 1 Kasım’da yapılacak erken genel seçimin Türkiye’nin kader seçimi olduğunu söyledi. Öztok, “13 yıldır iktidarda olan bu iktidar ülkeyi ne hale getirdiğini hep birlikte görüyoruz. Son iki ay içinde 141 asker ve polisimiz şehit oldu. Analar ağlamasın diye çözüm süreci başlatanlar şimdi ülkemizi çözülme ve bölünmenin eşiğine getirmişlerdir. Ancak unuttukları bir şey var o da Milliyetçi Hareket Partisi’nin kadrolarıdır. Bu kutlu davaya inanan siz değerli Kozanlı hemşerilerim oldukları sürece vatanımızı böldürtmeyeceğiz, parçalattırmayacağız” dedi.

KOZAN İL OLACAK

banner625
‘Bir Kozanlı olarak sorunları iyi biliyorum’ ifadelerini kullanarak sözlerini sürdüren MHP Adana 4. sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, “Yıllardır Kozan üvey evlat muamelesi gördü. Adana’nın en büyük ilçelerinden biri olan Kozan ilçemizde devlet yatırımı yok. Kozanlı hemşerim ekmeğini kazanabilmek için diğer illere gidiyor. Artık bu kötü gidişe dur demenin zamanı gelmiş ve geçmektedir. Buradan sizlere bir söz vermek istiyorum, bu söz Genel Başkanımız Türkmen Beyi sayın Devlet Bahçeli, sözüdür 1 Kasım’da yapılacak erken genel seçimde Milletçi Hareket partisi olarak iktidar olduğumuzda Kozan’ın İl olması için çalışacağım” diye konuştu.


Konuşmaların ardından MHP Adana 4. sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, partisinin ilçe binasını ziyaret ederek Başkan Nihat Atlı ve yöneticilerle bir araya geldi. Öztok, daha sonra Kozan Ülkü Ocakları ilçe binasında Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk ve Ocak yöneticileri ile sohbet etti.

MHP Adana 4. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok’un Kozan ziyaretine MHP 6. sıra Milletvekili adayı Dr. Adem Gündoğan, Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz, Saimbeyli İlçe Başkanı Halim Söylemez, MHP Adana Kadın Kolları Başkanı Dudu Yaşar ile çok sayıda partili eşlik etti.

 
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2015, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz