Çelikcan "Evet" için dolaşıyor

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Adana'da mahalle mahalle gezerek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği Paketini anlatmaya devam ediyor.

Çelikcan "Evet" için dolaşıyor

Sarıçam İlçesi  mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Çelikcan anayasa değişikliği paketiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Toplantıya AK Parti Sarıçam İlçe Başkanı Hasan Karaoğlu, Sarıçam Muhtarlar Derneği Başkanı Teyfik Karabudak ve mahalle muhtarları katıldılar.

EKONOMİK KRİZLER YAŞANMAYACAKTIR
Ülkemizin geleceği, siyasi istikrar ve çift başlılığın ortadan kalkması için 16 Nisan'da yapılacak referandumda vatandaşların "EVET" demesi gerektiğini belirten Başkan Çelikcan "Geçmişte yaşanan siyasi krizlerin faturasını hep vatandaşımız çekti. Artık milletimiz ekonomisini alt üst edecek krizler istemiyor. Yarınlara güvenle bakmak istiyor. O yüzden 16 Nisan'da yapılacak olan referandumda halkımız istikrardan yana oy kullanmalıdır." şeklinde konuştu. 

banner625
HÜKÜMET KRİZLERİ SONA ERECEKTİR
16 Nisan'da Yapılacak referandumdan evet çıkmasıyla hükümet krizlerinin tarih olacağını belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Yapılacak olan kanun değişikliğine halkımız onay verirse bundan önceki dönemlerde yaşanan hükümet krizleri sona erecektir. Hükümetle yatırımlarını aksatmadan sürdürecektir. Yatırımlar hızlanacaktır. O yüzden ülkemizin önünü açacak bu değişikliğe "EVET" demeliyiz." şeklinde konuştu.

Yapılan bu değişikliğin memleket meselesi olduğunu belirten Başkan Çelikcan "Yapılacak olan referanduma kim evet, kim hayır diyor onu iyi incelememiz lazım.Ülkemizin gelişmesini büyümesini isteyenler "EVET" derken, ülkemizde binlerce inanın katili PKK, FETÖ, gibi terör örgütleri hayır diyor." diyerek referandumun önemini anlattı.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz