banner654

CHP Çukurova’dan Tabip Odası’na ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Örgütü sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor. CHP Çukurova İl yöneticileri TMMOB’a bağlı İMO, JMO ve JFO Adana şubelerinden sonra Adana Tabip Odası’nı ziyaret etti.

CHP Çukurova’dan Tabip Odası’na ziyaret

İlçe Başkanı Zeki Eren, ziyaret esnasında yaptığı konuşmada, Adana Tabip Odası Başkanı Rıza Mete’ye CHP’nin İk Başkanı Zeydan Karalar başkanllığında oluşturduğu sağlık komisyonuna verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
CHP olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının bilgi, birikim ve projelerinden yararlandıklarını belirten Zeki Eren, “STK’lar bir halkın can damarlarıdır. Kitle örgütleriyle halka daha iyi ulaşmak mümkündür. CHP olarak, bundan sonrada meslek ve demokratik kitle örgütleriyle ilişkilerimizi daha sıkı ve sıcak şekilde sürdüreceğiz. Halka hizmet için STK’larla yakın işbirliği yapacağız. Özellikle Çukurova’da sorunlara STK’larla birlikte çare arayacağız” dedi.

banner625
İlçe Başkanı Zeki Eren’in Adana Tabip Odası’na yaptığı ziyarete İlçe Sekreteri Mehmet Çelebi, yönetim kurulu üyeleri Hasine Akın ve Beytullah Soylu da katıldı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz