banner676

CHP'li Tümer, Tufanbeyli'de

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Tufanbeyli’de ilçe örgütüyle buluştu, güreş festivaline katıldı

CHP'li Tümer, Tufanbeyli'de
ADANA – Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Tufanbeyli İlçe örgütünü ziyaret etti, ilçe halkıyla birlikte güreş festivalini izledi.
CHP Tufanbeyli İlçe Başkanı Ahmet Araz ve yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlarla parti binasının altındaki kıraathanede bir araya gelen Tümer, Türkiye’nin 15 Temmuz kabusunu üzerinden atmaya çalıştığını vurguladı. İlçenin genel sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulunan Tümer, daha sonra Tufanbeyli Belediyesi ve Tufanbeyli Kaymakamlığı’nın birlikte düzenlediği güreş festivaline katıldı.
Türkiye’nin birçok kentinden Tufanbeyli’ye gelen güreşçilerle selamlaşan Tümer, burada bir de konuşma yaptı. Türkiye’nin birlik ve beraberliğe her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyduğu bir dönemden geçildiğini ifade eden Tümer, sporun dostluk, barış ve kardeşlik duygularının pekişmesi açısından önemli bir unsur olduğunu dile getirdi.
banner625
LAİKLİĞE VE DEMOKRASİYE VURGU YAPTI
Ülkemizin bir karış toprağının dahi terk edilemeyeceğini, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının canlarını hiçe sayarak bugünlere taşıdığı Türkiye’nin laik ve demokratik yapısıyla daima var olacağını ifade eden Tümer, ata sporu güreşin gelecek nesillere aktarılması temennisinde bulundu.
Tufanbeyli Kaymakamı Adem Başoğlu ve Tufanbeyli Belediye Başkanı Remzi Ergü, katılımlarından dolayı Zülfikar İnönü Tümer’e teşekkür plaketi sundu.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz