CHP’li gençler köy yollarında

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Gençlik Kolları, sosyal sorumluluk projelerine Seyhan ilçesi Karukuyu köyünde devam etti.

CHP’li gençler köy yollarında
banner560

Cuma günü köy okulunda öğrenim gören öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarını gideren CHP’li gençler, öğrenci velilerine eğitim sistemindeki çarpıklıkları anlatıp, köy sakinlerinin sorunlarını dinledi. İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz, sosyal sorumluluk projelerini sürdüreceklerini belirterek, “CHP olarak Adana’nın en ücra köşelerinde yaşayan gençlerimizle, aileleriyle kucaklaşmakta kararlıyız.  Yurttaşlarımızın dertleriyle dertlenip, bu dertlerine çözüm üretmeye çalışacak, acılarını paylaşıp, mutluluklarına ortak olacağız. CHP’li olmanın gereği budur” dedi.

CHP’li gençler dün de Kuyumcular ve Küçük Dikili köylerindeki gençlerle halı saha maçında bir araya geldi. CHP’li gençlerin oluşturduğu takım maçı kaybederken, maçın kazananı dostluk oldu. Solmaz, “Maçı kazanamadık ancak maç genç arkadaşlarımızla kaynaşmamızı sağlayan güzel bir sosyal faaliyet oldu. Bu tür sosyal faaliyetlerimizi de sürdüreceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner573

banner572