Çukurova Meclis üyeleri Başkanına sahip çıktı

Çukurova Belediye Meclisi Ekim ayı olağan meclis toplantısının birinci oturumunda, mazeretsiz üst üste 3 meclis oturumuna katılmayan Bağımsız Meclis Üyesi Seyhan Şekeröz’ün meclis üyeliği oy birliğiyle düşürüldü.

Çukurova Meclis üyeleri Başkanına sahip çıktı

Kritik bütün konularda, oybirliği ile karar alan Çukurova Belediye Meclisi’nin üyeleri, oy birliğiyle verdikleri bu kararla Başkan Soner Çetin’e sahip çıktı. Başkan Çetin, “Çukurova Belediye Meclis’imizde bugüne kadar bütün kritik konularda hep oy birliği çıktı. Bu tür hassas konularda, birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Meclisin bu tür olaylara geçit vermeyeceğini de ilan ettik. Birlik ve beraberlik duygularınızdan ötürü hepinize teşekkür ediyorum. Seyhan Şekeröz’ün meclis üyeliği düşürülmüştür” dedi.

banner560

“MECLİS BU TÜR OLAYLARA GEÇİT VERMEYECEK”

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, meclis üyelerine oy birliğiyle aldıkları karar için teşekkür ederek, “Meclis üyeliğinin düşürülmesi için toplantıya katılan meclis üyelerimizin salt çoğunluğu yeterliyken, kararı oy birliğiyle aldık. Çukurova Belediye Meclis’imizde bugüne kadar bütün kritik konularda hep oy birliği çıktı. Bu tür hassas konularda birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Meclisin bu tür olaylara geçit vermeyeceğini de ilan ettik. Birlik ve beraberlik duygularınızdan ötürü hepinize teşekkür ediyorum. Seyhan Şekeröz’ün meclis üyeliği düşürülmüştür” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER