Doğan’’CHP’nin kapıları ithal adaylara kapalı’’

CHP Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Doğan yaptığı yazılı açıklamada CHP’nin Adana’daki Belediye Başkan Adayları; CHP’nin çilesini çekmiş, tozunu, toprağını yutmuş CHP’ye emek vermiş partililer olacak’’dedi

Doğan’’CHP’nin kapıları ithal adaylara kapalı’’banner625

Son yapılan tüm anketlerde CHP’nin Adana’da birinci parti çıktığını belirten Doğan’’’Kim ne derse desin kimler ne dedi kodu üretirse üretsin Adana’da Belediye Başkan Adaylarımızın tümü sol ve sosyal demokrasi geleneğinden gelmiş, o kültürü içine sindirmiş partililerimiz arasından olacaktır. Bu nedenle bu güne kadar CHP’nin dışında siyaset yapanlar, sol ve sosyal demokrat düşünce ile dokuları uyuşmayanlar boş yere heveslenmesinler, partimizin kapıları bu ithal adaylara kesinlikle kapalı’’dedi.

CHP Adana İl Yönetim Kurulu üyesi Sait Doğan açıklamasının sonunda’’CHP’nin emeğe değer veren, emek en yüce değerdir diyen bir parti olarak partiye emek verenlere ihanet etmeyecektir. CHP’ye emek vermiş herkes emeğinin karşılığını alacak ve hak ettikleri yerlere getirilecektir bundan tüm CHP’liler kuşku duymasın’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2013, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz