banner678

Doğru’dan Esnaf ve Mahalle gezilerine tam gaz

Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru, Mahalle ve esnaf gezilerini devam ettiriyor. Doğru seçim çalışmalarını Sarıçam ilçesinde sürdürdü.

Doğru’dan Esnaf ve Mahalle gezilerine tam gaz

Doğru, İncirlik Mahallesi, Dutluca, Hocalı ve  Gültepe Mahallesi,nde vatandaş ve esnaflarla buluştu. Doğru buğün ise  Sarıhamzalı Nakliyeciler Sitesi esnafıyla ve AGM Tekstil emekçileriyle bir araya geldi.

24 Haziran seçimlerine kısa süre kala Ak parti Adana Milletvekili Adayları seçim çalışmalarını hızlandırdı. Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru,Mahalle ve Esnaf gezilerine İncirlik Mahallesi,Dutluca,Hocalı ve Gültepe Mahallesinde sürdürdü. Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru’ya her gittiği yerde olduğu gibi İncirlik Mahallesi sakinleri ve esnafı yalnız bırakmadı.Her gittiği yerde yoğun ilği gören Doğru, yakaladıkları istikrarı ve büyümenin kıymetini bilerek devam edeceklerine vurgu yaparak, "Siyasi anlamda Türkiye’de hedeflenen ve ‘Türkiye Vakti’ diyerek yola çıkılan bu dönemde, hedeflenen çok önemli hususlar var, Yakaladığımız istikrarı ve büyümenin kıymetini bilerek yola devam edeceğiz” diye konuştu.

banner625

Doğru,24 Haziran'da yapılacak seçimin Türkiye açısından önemli olduğunu vurguluyarak, Cumhur İttifakı'nın önemini anlattı. Bugün ise Sarıhamzalı Nakliyeciler Sitesi esnafıyla buluşan Doğru nakliyatçı esnafına hayırlı nişler diledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde daha güçlü, daha büyük Türkiye için nakliyatçı esnafından destek istedi.Daha sonra, AGM Tekstil emekçileriyle buluşan  Ak Parti Adana Milletvekili Adayı Abdullah Doğru,İhracatını 162 milyar dolara yükselten, son 10 yılda 8 milyon istihdam sağlayan Türkiye’nin başarısında en büyük pay tüm emekçi kardeşlerimizindir dedi.Tekstil çalışanlarıylada sohbet eden Doğru, Ürettiğiniz her iş, ülkemize kattığınız her değer, çocuklarımız için, geleceğimiz içindir dedi.Doğru’nun ziyaretlere gecenin geç saatlerine kadar sürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz