Flaş... Karataş'ta "Balıkçı" kavgası

MHP'nin Karataş adayı olarak Necip Topuz'u açıklamasının ardından Karataş'ta adeta Balıkçı ailesinde Adaylık kavgası yaşandı.

Flaş... Karataş'ta "Balıkçı" kavgası

Adanahabermerkezi.com

Cumhur İttifakının Karataş'taki adayı olacak olan MHP'li Necip Topuz'un Genel Merkez tarafından açıklanmasının sonrasında ilçede "Balıkçı" kavgası yaşandı. Topuz'un açıklanmasının hemen ardından uzun süredir MHP saflarında, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte siyaset yapan ve Karataş Belediye Başkan Adaylığı beklentisi içinde olan Süleyman Balıkçı akrabası olan DP llçe Başkanı Fırat Bulut ile görüşerek sosyal medya hesabından "DP'den Karataş Belediye Başkan adayıyım" paylaşımında bulundu. Bu sırada iddiaya göre MHP'nin önde gelen isimleri DP'den adaylığını ilan eden Süleyman Balıkçı'ya geri çekilme ve MHP adayı Necip Topuz'u desteklemesi için görüşmeler yaptı. Bu gelişmeler yaşanırken bu kez de Ak Parti saflarında uzun süredir siyaset yapan Fatih Balıkçı'nın amcaoğlu Süleyman Balıkçı devreye girdi. Amcaoğulları "Balıkçı"lar bu sorunu çözmek orta yolu bulmak için büyük katılımlı aile toplantısı düzenledi. 

banner625
Sonunda Karataş'taki "Balıkçı"!kavgası tatlıya bağlandı. Ve Fatih Balıkçı'nın ailenin ortak adayı olarak DP Karataş Belediye Başkan adayı olması karara bağlandı. Bu kararın ardından DP'de Karataş Belediye Başkan adayı olarak Fatih Balıkçı'nın açıklanması bekleniyor. 

Fatih Balıkçı'nın DP adaylık açıklaması yaptığı paylaşım.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 12:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Danyal
Danyal - 5 ay Önce

Tebrik ederim. Hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz