İşadamı Taşan AK Parti’ye Katıldı

Adanalı işadamı Sonel Taşan, ailesinin yanı sıra çalışanlarıyla birlikte AK Parti Adana İl Başkanlığı’na gelerek üye oldu.

İşadamı Taşan AK Parti’ye Katıldı

banner625
Beraberindeki AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Çalışkan, AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Murtaza Kılçık’ın yanı sıra ailesi ve bir grup çalışanıyla birlikte AK Parti Adana İl Başkanlığı’na gelen İşadamı Sonel Taşan’ı İl Başkanı Fikret Yeni kalabalık olmaları dolayısıyla toplantı salonunda kabul etti. Beraberindekilerle birlikte üyelik formunu dolduran Sonel Taşan’a parti rozetini Başkan Fikret Yeni taktı.   


Başkan Fikret Yeni, “Bilin ki doğru yere geldiniz. Bilin ki vatana millete hizmet noktasında çok ciddi hassasiyeti olanların içinde bulunduğu bir yere geldiniz. Hoş gediniz” dedi.   İşadamı Sonel Taşan da “Bundan böyle biz de partimizin emrindeyiz. Bu vatana ve millete hizmet noktasında biz de elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu. Başkan Fikret Yeni, objektiflere el sallayan İşadamı Sonel Taşan’ın 3 yaşındaki kızı Azra’yı kucağına alarak Rabia işareti yapmayı öğretti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz