İYİ Parti Çukurova'da Kocacık güven tazeledi

İYİ Parti Adana’da tüm ilçe kongrelerini tamamladı. Atanan tüm ilçe başkanları kongrelerde yeniden seçilerek güven tazeledi. Önceki gün yapılan Çukurova İlçe kongresinde mevcut başkan Azime Kocacık yeniden başkanlığa seçilirken, dün de Seyhan İlçe kongresinde Güngör Köse güven tazeledi.

İYİ Parti Çukurova'da Kocacık güven tazeledi

PARTİ KURMAYLARI DA KATILDI


Seyhan ve Çukuroa ilçe kongrelerinde Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu  Üyesi  olan Genel Başkan Baş Danışmanı Ali Aydın,   Kurucular Kurulu Üyesi Cezmi Polat, Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi Metin Ergün , Kurucular Kurulu Üyesi Birol Büyüköztürk ile İl Başkanı Metanet Çulhaoğlu da hazır bulundu.

“NEFRET SAÇANLAR ANLAYAMAZ”


Kongreler öncesinde Genel Başkan Meral Akşener’in mesajı okundu. Alkışlar arasında okunan Akşener’in mesajında, “Her gün nefret saçanlar, topluma nifak sokanlar, kavga etmeyi maharet bilenler, koltuğa yapışmayı başarı sayanlar İYİ Parti’yi anlayamayacaklar.  İYİ Parti bir kardeşlik hareketidir. İYİ Parti bir kucaklaşma hareketidir. Nefretin kavganın hüküm sürdüğü  kara bulutları dağıtmak için yola çıktık. Kimseye dinin, dilini sormadık. Mevlana misalı herkese kucak açtık.  Ülkemizin iyi olması için önce biz iyi olmalıyız. Herkesle kucaklaşacağız. Bizler ne yüzde 40, ne yüzde 50 ile yetineceğiz. Bu mücadele yüzde 100’ün hayır duasını alana kadar devam edecek” ifadelerine yer verildi.

ÇULHAOĞLU: HEDEFİMİZ İKTİDAR


İl Başkanı Dr. Metanet Çulhaoğlu da iktidar hedefine doğru adım adım ilerlediklerini belirterek, “İyi Parti’nin cesur ve yürekli nreferleri olarak  kongrelerimiz vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Ne mutlu hepimize ki, vatanımız, milletimiz için cesurca ayağa kalkıp  ülkemizin makus talihini yenmek hedefiyle ele verip tüm teşkilatları yoktan var ettik. Üke genelinde teşkilatlanmamızı tamamlayıp  önümüzde her an yapılabilecek seçimler için hazırlıklarını tamamlamaya çalışan partimiz, ilk seçimlerde devlet idaresini alıp iktidar olmayı hedefine oturtmuştur” dedi.

Adana’da teşkilatlanma çalışmalarının tamamlanndığını kaydeden Çlhaoğlu, “ İYİ Parti’nin cesur ve yürekli neferleri olarak hep birlikte başaracağız. Kongrelerimiz vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Toyumuz toylansın, vatan hep varolsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla kucaklıyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” diye konuştu.

KOCACIK: HAKÇA PAYLAŞMAYA GELİYORUZ

Çukurova İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Azime Kocacık il binasında gerçekleşen kongrede, “ Hoca Ahmet Yesevi’den Yunus Emre’ye, Hacı Bektaşı Veli’den Mevlana’ya kadar bu milletin bu vatanın hamurunda yoğurulmuş büyüklerimiz insanlara iyiliği, iyi insan olmayı öğütlediler” dedi.

Başkan Kocacık, şunları kaydetti:
banner625
“Hakça paylaşmaya, birlikte başarmaya geliyoruz. Adil olacağız, adaleti sözde değil özde sağlayacağız.Etnik köken, din, dil ve bu gibi başlıklarla hiçbir vatandaşımızı kategorize etmeden, şanlı bayrağımızın gölgesindeki herkesin büyük ve güçlü bir aile olduğu gerçeğini tekrar insanlara hatırlatma vaktidir. İYİ Partiyi sadece Çukurova’da değil tüm Türkiye’de 1. sıraya yükselterek Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız. “


KÖSE: KUTUPLAŞMA HAD SAFHADA


Seyhan İlçe Başkanlığı’na seçilen Güngör Köse ise  Genel Başkanları Meral Akşener’in “Bu hareket iyi insanardan oluşan bir cesurlar hareketidir” sözlerini anımsatarak konuşmasına başladı.

Kutuplaşmanın had safhada olduğunu söyleyen Başkan Güngör Köse, “Siyasetin tıkandığı, ülkenin tek adam rejimine doğru sürüklendiği, milletimizin karamsarlığa düştüğü bu koşullarda İYİ Parti ve Genel Başkanımız ülkenin umudu oldu. Kongre sürecinden sonra il başkanımızın öncülüğünde yüksek bir moral ve motivasyonla Adana’da girmedik sokak, mahalle ev bırakmayacağız. Erken seçim ihtimaline karşı da  de hazırız” dedi.

Bugüne kadar CHP, MHP ve AKP’ye oy vermiş olan ama önümüzdeki seçimlerde bu partilere oy vermeyi düşünmeyen seçmenin İYİ Parti’yi tercih edeceğini belirten Köse, “Şimdi bize düşen görev gece-gündüz demeden çalışmaktır” diye konuştu.

 
YORUM EKLE
YORUMLAR
FEKE İYİ
FEKE İYİ - 1 yıl Önce

feke beledi̇ye başkan adayimiz mühendi̇s şükrü işik...

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz