banner654

Karalar’dan mahallelerde hizmet denetimi

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın belediyenin farklı birimlerinin değişik mahallelerde sürdürdüğü çalışmaları yerinde denetleme geleneği aralıksız sürüyor.

Karalar’dan mahallelerde hizmet denetimi

Başkan Karalar aynı gün içinde Denizli, Meydan ve Bahçeşehir Mahallelerinde devam eden asfalt, park bahçe ve diğer birimlerin çalışmalarını bizzat denetledi. Hem belediye ekiplerinin çalışmalarını denetleyen hem de vatandaşlarla sohbet edip onların talep ve şikâyetlerini dinleme fırsatı bulan Başkan Karalar, “Vatandaşlarımızla doğrudan kurduğumuz bu diyalog ortamı bizim iş ve işlemleri daha pratik yerine getirmemize yardımcı oluyor” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın Denizli, Meydan ve Bahçeşehir Mahallelerinde gerçekleştirdiği hizmet denetimi gezilerinde renkli anlarda yaşandı. Bir sokak arasında evlerinin avlusunda ekmek yapan kadınlarla uzun süre sohbet eden ve onların çalışmalarına yardımcı olan Başkan Karalar’ın ev kadınlarıyla Türkiye’nin genel gündemiyle ilgili de görüş alışverişinde bulunması dikkatlerden kaçmadı.

Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ziyaret ettiği mahallelerde kahvehanelerde vakit geçiren vatandaşlarla şakalaşmayı ihmal etmedi. “Biz emeklilere yılda iki maaş ikramiye verelim diye çalışıyoruz” diyen Başkan Karalar’a bir vatandaş, “Biz sizi destekleyeceğiz siz o konuyu takip edip gerçekleştireceksiniz” diye karşılık verdi. Başkan Karalar, gezdiği mahallelerde okulları da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı karşılarında gören öğrenciler onunla sohbet edebilmek için birbiriyle yarıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2015, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz