banner641

Keskin’den Barış Mitingi’ne çağrı

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Çukurova İlçe Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı olan Sıtkı Keskin, 20 Eylül’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı Barış Mitingi’ne tüm Adanalıları davet etti.

Keskin’den Barış Mitingi’ne çağrı


banner560

CHP’den Çukurova İlçe Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı olan Sıtkı Keskin, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde meclis üyelikleri için kesin adayların belirlenmesinin ardından tüm meclis üyesi adayları ve belediye başkan adayı ile birlikte Çukurovalıların taleplerini sıkıntılarını belirleyip ortak projeler hazırlayacaklarını belirten Keskin, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Çukurova’da da gerek sosyal projeler ve gerekse kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlandırılması için birlikte hareket edeceklerini söyledi. Keskin, ‘Bununla birlikte CHP’yi yerelden başlayarak genelde iktidar hazırlığını yapacağız. CHP’yi iktidara taşımak için gerek belediye başkan aday adaylarının gerekse meclis üyesi aday adaylarının kollektif bir şekilde birbirleri ile barışık, kırılmadan, birliktelikle çalışılıp tüm merkez ilçeleri ve büyükşehir belediye başkanlığını kazanılması hep birlikte çalışacağız” dedi.

CHP’nin oylarının artması ve seçimin kazanılması için yoğun olarak çalışacaklarını ifade eden Keskin, 20 Eylül Cuma günü saat 17.00’de Türkmenbaşı Bulvarı Çukurova Belediyesi önünde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı Barış Mitingi’ne tüm Adanalıları davet etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2013, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640