banner641

Orhan Sümer'den miting teşekkürü

Cumhuriyet Halk partisi(CHP) Adana İl Başkanı Orhan Sümer 20 Eylül Adana’da gerçekleştirdikleri Barış Mitingine katkı koyanlara ve Adana halkına teşekkür etti.

Orhan Sümer'den miting teşekkürü


banner560

CHP İl Başkanı Orhan Sümer yayınladığı teşekkür mesajında şunları söyledi’’Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla, Adana’da gerçekleştirdiğimiz Barış mitingimize katkı koyan Sendika, Dernek, Meslek Odaları başkanlarına, yönetim kurulu üyelerine, mitingimizde bizleri yalnız bırakmayan değerli basınımıza, İl Genel ve Belediye meclis üyelerimize, Muhtarlarımıza, İlçe başkanlarımıza, İl ve ilçe örgütlerimizin yönetim kurulu üyelerine, Kadın kollarına, Gençlik kollarına Belediye başkan aday adaylarımıza ve alanı doldurarak bizlerle birlikte savaşa hayır diyen yiğit Adana halkına sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum’’dedi.

 

CHP Adana İl Başkanı Orhan Sümer mesajının sonunda bundan sonrada barış için alanlarda olacaklarını belirterek’’’’Bu ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, hayatının büyük bir kısmını savaş meydanlarında geçirdi. Ama barışla ilgili şu ilkeyi bıraktı; ‘Ülkelerin hayatı zorunlu bir felakete sürüklenmedikçe, savaş bir cinayettir’ dedi. Bizde Türk halkı olarak, O’nun bize bıraktığı bu mirası ve ilkeyi şu veciz söz ile ifade ediyoruz. ‘Yurtta barış, dünyada barış’  Ülkeyi kimsenin oyuncağı haline getirmeyiz. İrademizi ve politikalarımızı bundan sonra da alanlara çıkarak, söylemlerde bulunacağız, halkımıza yansıtmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin her yanında ve tek bir kişi olan yerde dahi bu politikamızı dillendireceğiz. Herkese ülkemizin getirildiği noktayı anlatacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2013, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner640