Özdiş "Baskılara rağmen ‘Hayır’lı oy kullanın"

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Kars, Iğdır ve Ardahan’daki ‘Hayır’ çalışmalarının ardından memleketine geldiği gün güney mahallelerinde çalışmalarını sürdürdü.

Özdiş "Baskılara rağmen ‘Hayır’lı oy kullanın"

Adana’nın merkez ilçeleri Yüreğir ve Seyhan’ın mahallelerinde, Dr.Tekin Müjde, Muhtar Ufuk Mangtay, Muhtar Murat Küçükaltun Yüreğir Meclis Üyemiz Macit Mertdur ve Seçkin Dinibütün'ün organize ettiği toplantı ve etkinliklere katılan Milletvekili İbrahim Özdiş, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve demokrasinin geleceği için her yurttaştan referandumda ‘Hayır’ oyu istedi.

TESLİM OLMAYACAĞIZ

banner625
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının bir ulusu yoktan var ettiğini ve cumhuriyet kazanımlarının kolay elde edilemediğini vurgulayan Özdiş, “Şimdi bizden atalarımızın canı pahasına kurduğu bu rejimden vazgeçmemiz isteniyor. Bizler asla teslim olmayacak ve tek adam rejimine ülkeyi teslim etmeyeceğiz. 16 Nisan’da sandıklara gidip ‘Hayır’ oyumuzu vererek bizler parlamenter rejimden yanayız diyeceğiz. Halkımız tüm tehditlere ve baskıcı tutuma rağmen doğru kararı ‘Hayır’ olarak verecektir” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner654

cyberturk.biz