Pamuk: Halk gelişmelerden memnun

Kasım PAMUK: " Herkesimden ve her kesitten milletimizin tüm unsurları ile görüşüyoruz. Halkımız gündemi iyi takip ediyor, gelişmelerden memnun ve başbakanımızı destekliyor."

Pamuk: Halk gelişmelerden memnun

banner625
 

            Hafta sonu halkın akın ettiği piknik alanı ve parklarda vatandaşları ziyaret eden AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Kasım PAMUK: " Seyhan İlçe Teşkilatı olarak halkımızı her ortamda ziyaret ediyoruz. Siyaset halka hizmet aracıdır. Siyasette gönüllülük esastır ve mesai mefhumu yoktur. Bizde mesai ve tatil ayırımı yapmadan halkımızla beraber olmaya çalışıyoruz. Hazırladığımız broşürlerle fitne ve fesat odaklarına fırsat vermeden halkımızı gelişmelerle ilgili olarak anında bilgilendiriyoruz." dedi.

 

            Halkın öneri ve şikayetlerini dikkate aldıklarını söyleyen PAMUK: " Halkımız gelişmelerle ilgili memnuniyetlerini dile getirdiği gibi bazı öneri ve şikayetlerde de bulunuyor. Biz de halkın öneri ve şikayetleri ışığında daha isabetli kararlar alıyoruz, daha verimli ve bereketli çalışmalarda bulunuyoruz. Halka rağmen hiçbir şey yapmıyoruz. Halk ne istiyorsa ve nasıl istiyorsa öyle yapıyoruz. Bu ülke bu milletindir. Onların dediği olacaktır." dedi.

 

            Siyasetin sabır isteyen ve uzun soluklu bir iş olduğunu söyleyen PAMUK: " Siyasetin çok değişik ve değişken parametreleri var. Siyasette kullanılacak argümanlar özenle seçilmelidir. Her çalışmada halkın gönlü ve rızası alınmalıdır. Milletin selameti ve teşkilatın maslahatı göz önünde bulundurulmadan yapılan çalışmalar fayda yerine zarar verir. Siyasi çalışma veya hizmet yapılırken halkla beraber yapılmalıdır. Halkın içinde olmadığı ve katılım göstermediği çalışma ve hizmetler karşılık bulmazlar." dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2013, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz