Şehrim 2023 otobüsü Adana’da

AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından Şehrim 2023 Otobüsü’nün 7. durağı Adana oldu. Vatandaşların 2023’teki beklentilerinin yazılı olarak istenildiği otobüs 6-8 Nisan tarihleri arasında Adana’nın farklı noktalarında vatandaşların görüşlerini alacak.

Şehrim 2023 otobüsü Adana’da

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Başkent Ankara’dan yolcu edilen Şehrim 2023 Otobüsü 6 farklı il turunun ardından Adana’da vatandaşlarla buluştu. Şehre gelen otobüsü AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, İl Kadın Kolları Sevil Can, İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Güler, Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

banner625
Başkan Fikret Yeni ile programa katılanlar, 2023 yılından beklentilerini yazarak, otobüs önünde konulan sandığa attı. Otobüsün AK Parti Genel Merkezi önünden Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından yolcu edildiğini belirten Başkan Fikret Yeni, proje kapsamında vatandaşlara nasıl bir şehir ve çevrede yaşamak istediklerinin sorulduğunu söyledi. Başkan Fikret Yeni, ayrıca AK Partinin ortak akıl ve istişareye verdiği öneme değindi.

Şehrim 2023 Otobüsü, 3 gün boyunca şehrin hareketli noktalarında vatandaşların görüşlerini alacak. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner669

cyberturk.biz