Sertan Duran hedef büyüttü

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Sertan Duran, ilk il yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirirken, önemli mesajlar verdi.

Sertan Duran hedef büyüttü

Geçen hafta yapılan olağan il kongresinde MHP Adana İl Başkanlığına seçilen ve daha sonra mazbatasını alarak göreve başlayan Sertan Duran, il binasında ilkini gerçekleştirdiği il yönetim kurulu toplantısında Adana’yı kucaklayan bir yönetim oluşturduklarını söyledi.

KUCAKLAYICI OLMAK ZORUNDAYIZ

Duran “Yönetim kurulumuzda her ilçe, hemen her meslek, toplumun değişik sosyal katmanları temsil edilmektedir. Bu yönetimle birlikte önemli işler, başarılı icraatlar yapacağımıza yürekten inanıyorum. Gönüllülük esasına göre çalışmaya devam edeceğiz. İlgili ve bağlı kurumlarımızla, birbirimizle istişareye her zaman açık olacağız. Birleştirici, toparlayıcı, kucaklayıcı olmak zorundayız. Sizlerden samimiyetle, inançla, azimle bir gayret bekliyorum. İnanarak çalışırsak Yüce Allah bizlere başarıyı verir.” ifadesini kullandı.


ADANA’YA DAHA ÇOK HİZMET ETMEK İSTİYORUZ

banner625
Sertan Duran “Adana’ya daha çok hizmet etmek istiyoruz. Adana’nın her mahallesinde, her semtinde, her sokağında, en küçük birimlerinde bile var olmalıyız. Şu anda biri büyükşehir belediyesi olmak üzere toplam dokuz belediyemiz var. Bu sayıyı nasıl artırabiliriz; ona bakacağız. Üç milletvekili sayımızı nasıl altıya çıkartırız, bunun hesabını yapacağız. Bayrağı daha yukarı çıkarmalıyız.” şeklinde konuştu.

TEK BİR KİŞİYE SÖZÜMÜZ VAR, O DA…

MHP Adana il yönetimi olarak kimseye verilmiş bir sözlerinin olmadığını belirten Duran “Tek bir kişiye sözümüz var; o da liderimize. Sayın Genel Başkanımız bizlere inandı, güvendi. Bu güveni boşa çıkarmamalıyız ve Sayın Genel Başkanımızı mahcup etmemeliyiz. Resmi görevi bulunsun veya bulunmasın bu çatı altında herkes, liderimize, partimize sadık ve vefalı olmalı.” dedi.

ÇALIŞAN HERKESİN ÖNÜ AÇIK OLACAK

MHP Adana İl Başkanı Sertan Duran, “En büyük tehlike fitnedir. Gerçek hayatta da, sanal âlemde de fitne tuzağına çok dikkat etmeliyiz. Kimseyi kötülemeyeceğiz. Tüm ilişkilerimizde hoşgörü, sevgi ve saygı düsturumuz olmalı” derken, “Bu teşkilatta çalışan herkesin önü açık olacaktır. Yeter ki çalışılsın, mutlaka takdir edilir” ifadesiyle de yöneticileri isteklendirdi, onlara hedef gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz