Soner Çetin görevine başladı

Çukurova Belediye Başkanlığını kazanan CHP’li Av. Soner Çetin, mazbatasını ve başkanlığı devraldıktan sonra yaptığı ilk açıklamada “Oy vermiş olsun olmasın herkese eşit hizmet” sözü verdi.

Soner Çetin görevine başladı
Koltukta oturan bir başkan olmayacağının altını çizen Çetin, “Her an her yerde halkımızla iç içe olacağız” diye konuştu ve ekledi: Projelerimizi bir bir hayata geçireceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

ADLİYEDE VE BELEDİYEDE İZDİHAM

banner625
Adana Adliyesi’ne gelişinde alkışlarla karşılanan Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, yanında CHP İl Başkanı Orhan Sümer, CHP Çukurova İlçe Başkanı Haşmet Biçer ve eşi Ayşe, ile kızları Ece ve Melike ile birlikte hâkim Mikail Aşar’dan mazbatasını aldı. Adliye binasında ve dışında büyük bir kalabalığın eşlik ettiği Çetin, “Mazbatayı örgütümüz CHP, partililerimiz, tüm seçim görevlileri ve Çukurovalılar adına alıyorum” diye konuştu. Daha sonra Çukurova Belediyesi’ne geçen Çetin ve beraberindekileri belediye personeli ile yüzlerce kişi karşıladı.

KOLTUKTA DEĞİL, HALKIN ARASINDA

Yıldıray Arıkan’dan görevi devralan CHP Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, verdiği her sözün arkasında olduğunu belirterek : ‘Bugünden itibaren bize oy vermiş-vermemiş, şu parti ya da bu partiden olsun olmasın herkese eşit hizmet götürerek halkımızı kucaklayacağız. Koltuğunda oturan bir başkan değil, sokaklarda halkla birlikte yürüyen bir başkan olacağım. Gece-gündüz demeden halkla olacağız. Cuma günlerini Halk Günü yaparak masayı da koltuğu da bahçeye koyacağım ve randevusuz, aracısız halkımızla görüşüp sorunlarına çözüm üreteceğiz. Projeleri bir bir hayata geçireceğiz’ dedi.


Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2014, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz