Sözlü'den ulaşım esnafına katkı

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan taksi kulübelerinin açılışı Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’nün katılımıyla gerçekleştirildi

Sözlü'den  ulaşım esnafına katkı

Adana’da ulaşım ana planı kapsamında  uyguladığı projeler, gerçekleştirdiği kritik hamleler ile trafikteki düğümleri teker teker çözen, beş yıllık hizmet süresince ulaşım esnafını ve vatandaşı mağdur etmeden ulaşım alt yapısı hazır bir Adana inşa eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, taksici esnafı için hazırladığı taksi kulübelerini hizmete açtı.


KARŞILADILAR, KONVOYLA ALANA ULAŞTIRDILAR

banner625
Türkmenbaşı’nda Başkan Sözlü’yü taksileriyle karşılayan esnaf konvoy halinde Başkan Sözlü’ye açılışın yapılacağı tören alanına kadar eşlik ettiler. Açılış töreninde konuşan Başkan Sözlü,  Adana’da ulaşım alt yapısının tamamlanması için çalışmalarını hızla sürdürdüğünü ifade ederken, Adana’da kollektif ruhun hakim olduğunu, esnafa rağmen değil esnafla birlikte hareket ettiklerini belirtti.


30 TAKSİ KULÜBESİ KURULACAK

Başkan Sözlü’nün konuşmalarının  ardından kulübelerin açılış kurdelesi kesildi. Böylelikle Adana’ya iki taksi kulübesi kazandırılmış oldu. Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından bu ay 15, Nisan ayı içerisinde de 15 taksi kulübesi taksici esnafının hizmetine sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz