SP'li Keyhıdır'dan "Türkiye tıkandı" vurgusu

Saadet Partisi Adana 1. sıra Milletvekili Adayı M.Çelebi Keyhıdır ve beraberindeki heyet Adana’nın Yumurtalık, Ceyhan, Karataş, Aladağ ve Karaisalı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

SP'li Keyhıdır'dan "Türkiye tıkandı" vurgusu

Halkla bir araya gelerek sorunları dinleyen Saadet Partisi milletvekili adayı M.Çelebi Keyhıdır Adana Merkez Çukurova İlçesi Belediye Evleri Mahallesinde ve Karaisalı ilçesi’nin bazı mahallelerinde ve bir kaç farklı noktada daha vatandaşlarla iftar programları gerçekleştirdi. Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından verilen iftar yemeği programlarına halkın ilgisi büyük oldu. Saadet Partisi 1. sıra Milletvekili adayı M.Çelebi Keyhıdır vatandaşlarla bir araya geldiği Yumurtalık İlçesi’nde “Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan Mübarek Ramazan’ı şerifin hayırlara vesile olmasını Müslümanların kurtuluşuna vesile olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum.” dedi. Yumurtalık halkının beklentilerini ve sorunlarını dinleyen Keyhıdır Ceyhan, Karataş, Aladağ ve Karaisalı ilçelerini de ayrı ayrı ziyaret etti.

banner625

Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Emekliler Derneği’ni de ziyaret eden Keyhıdır, Milli Görüş’ün temsilcisi olduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Biz diyoruz ki Milli Görüş olarak yeter artık bu düzen böyle gitmez, tamam, milletimize de değiştir diyoruz! Türkiye siyaseten, ahlaken, ekonomik ve dış politika olarak tıkanmıştır. Yeni bir sese, yeni bir soluğa ihtiyacı vardır diye düşünüyoruz!  Bu sesin bu soluğunda Saadet Partisi olduğunu özellikle son dönemde siyasete Bilge Başkan olarak çıkan Temel Karamollaoğlu olduğuna inanıyoruz. Çünkü Saadet Partisi temiz kadroların temiz bir mazinin ve temiz bir geleceğin teminatıdır diyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz