​​​​​​​SP lideri Karamollaoğlu Adana'da

Saadet Partisi Adana İl Başkanı Mustafa GÖZÜTOK yaklaşan seçimler dolayısıyla Adana’da düzenlenecek seçim mitingi hakkında bir basın açıklaması yayımladı.

​​​​​​​SP lideri Karamollaoğlu Adana'da

GÖZÜTOK’un açıklaması şöyle:

“Saygıdeğer Adanalı Hemşehrilerimiz,

banner625
 24 Haziran seçimleri yaklaşmakta, ülkemiz için önemli bir dönüm noktasına girmekteyiz. Halkımızın sandıkta vereceği oylarla gerek meclisimiz gerekse de Cumhurbaşkanımız belli olacaktır. Ülkemize uzun yıllardır hizmet eden Milli Görüş teşkilatlarımız bu seçime büyük önem vermekte ve azami gayretle çalışmalarını sürdürmektedir. Siz değerli halkımızla bir arada olmak ve ülkemizin geleceğini inşa etmek için seçim öncesi miting programları ile ülkemizin ve yerelde Adana’mızın sorunlarını ve çözüm yollarını konuşacağız.

Bu vesileyle Saadet Partisi Genel Başkanı Bilge Başkan Sayın Temel Karamollaoğlu, 7 Haziran 2018 bugün saat 18:00’de İstasyon Meydanında seçim mitingi ve iftar programı dolayısıyla siz değerli halkımızla buluşacaktır. Tüm katılımcılar iftar yemeğine davetlidir. Yolların trafiğe kapalı olması nedeniyle konvoy halinde tur yapılmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz