banner654

Tamer Dağlı, Sarıçam ve Karaisalı’da

AK Pvatandaşlarla birlikte kahvaltı yapan Dağlı, ardından Çiçekli Kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya geldi ve konuşmasında şunları kaydetti.arti Adana Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı 24 haziran seçimleri sonrasında sürdürdüğü teşekkür ziyaretlerine Sarıçam ve Karaisalı’ya bağlı mahallelerde devam etti. Çiçekli’de köy sofrasında,

Tamer Dağlı, Sarıçam ve Karaisalı’da

“2002 yılından bu yana AK Parti’mizi her seçimde birinci parti yapan seçmenlerimize teşekkür etmek amacıyla köy gezilerimize devam ediyoruz. Milletin efendisi köylü vatandaşlarımızla birlikte omuz omuza vererek, istikrarın devam etmesini sağladık. Bizim halkımız daima hizmetin yanında, milli ve yerlinin yanında olmuştur. 24 Haziran seçimlerinde de hiç tereddüt etmeden AK Parti’ye “Evet” mührünü vuran seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Geçirdiğimiz tarihi süreçte, Türkiye’nin ve tüm İslam coğrafyasının geleceği açısından, en isabetli kararı verdiniz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki kadroları yeniden iş başına getirdiniz. Siz görevinizi yaptınız, şimdi sıra bizde. Kimin her ne sıkıntısı, ihtiyacı varsa dinlemeye ve sorunları çözmeye geldik. Ülkede yaşanan gelişmeleri sizler de en az bizler kadar yakından takip ediyorsunuz. Son dönemde başımıza gelenler gösteriyor ki, artık şahsi meseleler bitmiş, mevzubahis memleket meselesi olmuştur. Zaten siz feraset sahibi vatandaşlarımız bunu gördüğünüz için, bizi tabiri caizse sırtınıza alarak iktidara taşıdınız. Şimdi sıra bizde. Bundan sonra biz milletimizi taşıyacağız.”

banner625

Tamer Dağlı’nın ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi dikkatlerden kaçmadı. Kadını erkeği, genci yaşlısı ile vatandaşların AK Parti Milletvekili Tamer Dağlı’yı adeta bağrına bastığı görüldü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
,
, - 7 ay Önce

Ak feke meclis üyesi adayımız tapanli muhtar Mustafa ışık

SIRADAKİ HABER
cyberturk.biz